References -Reference

 

(EN)

I will be very glad if you leave a message here for others about my reborn dolls, how have you been satisfied with my work. For every opinion thank you :)

(CZ)

Budu velmi ráda, když na mých stránkách zanecháte zprávu pro další zájemce o mé reborn panenky, jak jste byli s mou prací spokojeni. Za každý názor děkuji :) (Pozn. pokud umíte aspoň trošku anglicky, můžete napsat referenci v angličtině)

14 thoughts on “References -Reference

 1. Hezký den všem.
  Tak bych ráda napsala jako jedna z adoptivních maminek dětí COCO, MAYE, HAGGY BEARA A JOHANKY. Jelikož panenky od Andrejky jsou překrásné, budu vždycky moc ráda šetřit na další kouzelné stvoření vytvořené jejíma rukama. Všechna zlatíčka vypadají jako živá a jsou propracovaná do nejjemnějších detailů. Kdo chce opravdu kvalitní reborníky vřele doporučuji.
  Andri, přeji ti hodně úspěchů se vším, co děláš, nejen s panenkami a hodně spokojených zákaznic tak jako jsem vždy byla já :-D…PS: Stránečky omrknu více odpoledne, už se mooooc těším :-D

 2. Krásný nový rok Vám všem , co máte rádi reborňátka.
  Od pani Andrejky mám čtyři panenky, které jsou moc krásné. Jeji panenky vypadají jako živé, je vidět , že jsou dělané s láskou.
  Taky komunikace s Andrejkou je výborná, je ochotná poradit a dá se s ní velmi dobře domluvit.
  Jsem ráda, že má své internetové stránky a budu sledovat jeji práci a nové miminka, myslím, že do budoucna k těm čtyřem miminkám, ještě přibyde prcek další :-))
  Andrejce přeji hlavně hodně zdraví a stejně spokojené zákaznice jako jsem já.

 3. Přeji Všem krásný den,mám od paní Andrejky už tři panenky a jsou nádherné a úžasné! Paní Andrejka má velké nadání a cit pro rebornování panenek.Je to neuvěřitelné,jak jsou zpracované do nejmenších detailů. Určitě budu chtít další miminko. Paní Andrejka je v komunikaci o panence velice rychlá,ochotná a umí poradit. Myslím si upřimně,že je to naše nejlepší rebornistka

 4. Přeji všem krásný den,přenádhernou holčičku,kterou mám od paní Andrejky,je NÁÁÁÁÁÁÁDHERNÉ malé stvořeníčko ,má své kouzlo a je zpracované do nejmenších detailů,je to jemně zpracované miminko k nerozeznání od živého miminka,jsem z něj velice nadšená a určitě nezůstanu jen u jednoho miminka.Velice si vážím a obdivuji paní Andrejky její práci,kterou si s každým miminkem, dá, je vidět,že každé miminko,které udělá je s láskou a velkou trpělivostí dělané.Paní Andrejku chválím a přeji jí hodně zdraví a spokojených adoptivních maminek jako jsem já .Ještě jednou Vám velké DĚKUJI za překrásnou holčičku,kterou jste mi udělala……..

 5. Pěkný večer,
  mám své první ( a nejkrásnější ) miminko od paní Andrejky, které je k nerozeznání od živého.
  Je dokonale propracované, prostě perfektní práce.
  Komunikace je výborná, na dotazy odpovídá paní Andrea velmi rychle.
  Jsem moc spokojená a myslím, že u jednoho miminka nezůstanu ♥.
  Ještě jednou děkuji .

 6. Larry je naprosto dokonalé miminko – má tak živý výraz, že čekám, kdy zabrouká!
  Až si budu pořizovat další mimi, tak rozhodně u paní Andrey!

 7. Děkuji paní Andrejce za nádherné miminka,které od ní mám , pro mě vánoční miminko,které od Andrejky mám je z kitu Frída ,já jí dala jméno Nelinka – je to další nádherná holčička,kterou mám ve své sbírce a která se paní Andrejce moc povedla jako všechny její miminka,které už doposud udělala.Andrejka má velikánský talent na jemnou a precizní práci s rebornováním miminek a velkou trpělivost s nejmenšími detaily na každém miminku.Její miminka jsou dokonale propracované a je vidět,že miminka dělá s velkou láskou a trpělivostí několik týdnů než z miminka vznikne opravdové nádherné miminko jako živé . Velice si vážím její práce s miminky,protože je vidět,že každé miminko je opravdu dokonalé a dělané s veškerou péčí a láskou.Ještě jednou paní Andrejce mnohokrát děkuji za mojí vánoční Fridolínku – Nelinku a přeji Andrejce ještě mnoho dalších spokojených maminek jako jsem já a hlavně ,aby stále dělala krásné a s takovou láskou miminka jako doposud.Přeji paní Andrejce i Vám ,kteří čtete můj komentář krásné a veselé prožití vánočních svátků a hodně miminek pod stromečkem od paní Andrejky. Markéta

 8. Tímto komentářem , bych chtěla poděkovat za překrásné miminko, které je vypracované do nejmenších detailů. Rozhodně patří mezi nejdokonalejší v mé sbírce a proto mohu paní Andreu jen doporučit .

 9. Přeji Všem krásný den,mám od Andrejky už čtvrtou panenku a každá z nich je dokonalá a velice precizně zrebornovaná.Na první pohled jde vidět,že panenky dělá s láskou a vypadají jak živé!!!!! Mohu všem doporučit ,protože má nejkrásnější a nejdokonalejší panenky!!!!! Moje nová panenka Maizie je toho důkazem. Je úžasná!!!!! Ještě musím říct,že komunikace s Andrejkou je úplně perfektní,ve všem Vám vyhoví a to je v dnešní době velice vzácné!!!!!

 10. Hi, I must write positive reviews for Ms Andrea because few pieces at home I have, but I’m most satisfied with doll from her. I do not know exactly what it is. Maybe it’s the color mixed with a feeling. Dolls are not overly painted, just look really so, how should it look like a baby. I will definitely be coming back to this place because I have nothing to regret. thank you very much !!!!

 11. The doll is splendid,it looks like a real baby.You can´t tell the difference.Really beautiful,looking like it¨s alive.Just perfect work and a good treatment.it was a honor for me and I hope I can get another doll from Andrea.

 12. S radostí se připojuji do fronty spokojených lidiček. Benji je překrásné dokonalé miminečko. Tolik radosti přineslo a ještě přinese! Máte veliký talent a neskonalou lásku, kterou kolem sebe svou prací rozdáváte. Andreiko, máte ručičky, co zaslouží pozlatit. Slibuji, že ty moje budou chovat, co se do mě vejde. A stále budou tleskat. Vám. Ve stoje.

 13. Velmi děkuji za vytvoření ďítka, které bylo vůbec prvním dělané na zakázku. Věřím že Philine nebude posledním :-)) Zároveň děkuji za pomocný přístup k celému procesu. Vaše panenky se mi líbí tak moc, až mě to donutilo jednu si přímo nechat vymodelovat :)) Jsem moc ráda, že se mi dostala do rukou i Adelya, která byla posledním pohonem k vytvoření své vlastní panenky. Chválím šikovné ruce a mysl, která to dá dohromady.

 14. I já patřím k velmi spokojené zákaznici Andrejky.Vytvořila mi úžasnou holčičku jménem Azraya ( jinak moje malá Hanička :-) ).Narodila se 6.12.2017 a já ji moc miluju.Andrejce děkuji za trpělivost při výběru kitu,nedala jsem ji pokoj a stále posílala různé fotky.V budoucnu určitě pořídím u Andrejky Haničce brášku a předem se omlouvám za další uhánění ..no a kdoví, na konci ledna….se těším na další štěstíčko ( Andrejko musím na mrňouska pořád myslet :-) )..no a shodou okolností mám její LAURU,no uměla jsem si vybrat..Děkuji moc moc a přeji hodně dalších krásných miminek.Máte zlaté nejen ruce, ale i srdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *